Bu Kemerin'in etkisini bu kadar hızlı ve kuvvetli göstermesi beni çok şaşırttı. İşe yarayan zayıflama Ürünleri olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum..

Fatma Y., İzmir - Yorumlar...

İnce bir bel ve düzgün bir fizik için idealdir.Bel bölgenizi sıcak tutarak terletir ve kilo kaybına destek olur.İstenilen saatte kullanılabilir.

Termal Kemer Fiyat İnd. Fiyatı  
1 Adet 35 TL 15 TL Satın Al
2 Adet 55 TL 25 TL
3 Adet 75 TL 35 TLTERMAL SAUNA KEMER KULLANICI YORUMLARI

 

S.Ş:)

Şehir : istanbul / Tarih : 09.11.2009 13:31:25

Merhabalar... Gerçekten de çok güzel bir ürün. 1 ay içerisinde inanılmaz değişiklik oldu. Bu kemeri kullanırken yemenize dikkt ederseniz ve kemeri haftada en az 4 gün kullanırsanız ne selülit kalıyor nede yağ... Çok faydalı.. Dediğim gibi yemenize dikkat ederek uzun süre kullanırsanız çok memnun kalacaksınız... Kaliteli ürün.. Teşekkürler termal sauna kemer...

isimsiz

Şehir : BURSA / Tarih : 26.03.2009 13:59:09

Bugün Termal Sauna kemerim geldi kalitesini çok beğendim açıkçası bukadar kaliteli beklemiyordum ama harika ...Herakşam heyecanla uygulucam inşallah işe yarar benim gibi sürekli çalışan bayanlar için evde temizlik yaparken uygulanıcak basit bir yöntem umarım işe yarar ve bende büyük bir sevinçle sonucu yazarım.

HATİCE ARSLAN

Şehir : İSTANBUL / Tarih : 27.02.2009 17:49:49

Termak Sauna kemeri kullanmaya başlayalı bugün bir hafta oldu.İlk gün ölçülerimi not ettim bir hafta sonra tekrar ölçülerimi kontrol edeceğim bakalım fark varmı.Şuan için birşey anlayamıyorum .Bir hafta sonra tekrar yazacağım.

Sevgi Cicoz

Şehir : Ankara / Tarih : 25.02.2009 02:28:16

İnternette benzer ürünlerin fazlalığından dolayı bir süre sipariş vermedim. Daha sonra İstanbula geldiğim bir zaman uğradığım yerden bizzat kontrol ederek satın aldım. Gerçekten kaliteli bir ürün, sonuçlarından da fazlasıyla memnunum. Ürünü almanız veya almamanız konusunda ikna edici olmak istemem fakat kalitesinden şüphe etmenize hiç gerek yok.

İsmimi Vermek İstemiyorum

Şehir : İstanbul / Tarih : 25.02.2009 02:15:42

Ben termal sauna kemerin eski bir kullanıcısıyım. Bu üründen önce 120 kg civarı, kendine güveni olmayan, acil ihtiyaçlarım dışında kendime güven eksikliğimden dolayı dışarı pek çıkmayan biriydim. Bir gün internette gördüğüm bu ürün hayatımı değiştirdi. İlkbahar boyunca kullandığım bu ürün ilk haftada gösterdiği etki ile beni cesaretlendirdi ve kısa yürüyüşler ile birleştirerek 70li kilolara kadar düştüm. 80 li kilolarda yeni bir şort yelek takım almam gerekti. Şimdiki halimden çok memnunum ve geri gelen özgüvenim sayesinde iyi bir eş, 3 aylık sevimli bir kız çocuğu sahibiyim. Teşekkür ederim.

Lale Altınok

Şehir : İstanbul / Tarih : 25.02.2009 02:13:23

Termal sauna kemeri alalı 1 ay oldu ve sanırım küçük beden alışverişine çıkmam gerekiyor. 10 - 20 YTL daha ucuza almaktan beni vazgeçiren sizlere çok teşekkür ederim. O şekilde alan arkadaşlarımın tümü benim ürünümü ve sunum kalitesini gördükten sonra pişman oldular.

Meliha Karaçam

Şehir : Sivas / Tarih : 25.02.2009 02:12:14

Ben öncelikle firmanın samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Aldığım kemerin yanında bacak bölgem için ayrıca şort alacağımı söylediğim müşteri temsilcisi bana gerek olmadığını, çünkü kemerin diz altına altına kadar uzandığını belirtti ve fazladan bir ürün daha almamı engelledi. Bu bile firmanın bizlere değer verdiğinin göstergesi. Ayrıca Sivasa kemerimin 24 saatten önce nasıl teslim edildiğini hala merak etmekteyim.

Orhan Güneş

Şehir : Trabzon / Tarih : 25.02.2009 02:11:08

Göbeğimdeki fazlalığı gidermek için aldığım termal sauna kemer beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Teşekkür ederim

Özlem Tepeli

Şehir : Kütahya / Tarih : 25.02.2009 02:08:59

Kullanalı henüz 10 gün olmasına rağmen mükemmel sonuçlar gördüm, tanıdığım herkese tavsiye ediyorum, edeceğim de. İlk önce fiyatı daha uygun diye farklı bir firmadan satın aldım, bana içerisinde faturaları olamayan, kumaş kalite ve kalınlığının şu an kullandığım ürün ile ve gösterilen resimlerle alakası olmayan bir ürün geldi. Derhal iade ettim.

Sezin Gezer

Şehir : İstanbul / Tarih : 25.02.2009 02:08:11

Termal Sauna kemeri iki sene önce aldım. Elde ettiğim sonuçlar neticesinde çevremde bir çok arkadaşım da ürüne sahip oldu. Verdiğim kiloları tekrar almak konusundaki endişelerimin de boşuna olduğunu anladım.Bu kadar çok kişi gözlemlemem sonucu rahatça söyleyebilirim ki ürün kesinlikle etkili.

 

 
Ana Sayfa Sıkça Sorulan Sorular İçeriği ve Kullanımı İletişim